Спільноти Travel Ukraine & World
Telegram Instagram Facebook Youtube Pinterest Twitter

Токи

01.02.2012 20

Токи — село у Підволочиському районі Тернопільської області. Розташоване на правому березі річки Збруч. Як окреме село Токи згадане 1764 р. Від 1772 р. поблизу Токів пролягав кордон між Австрією та Росією.

Збереглися залишки Токівського замку князів Збаразьких і Вишнівецьких. Замок побудований в кінці 16 ст. брацлавським воєводою Янушем Збаражским.
Збереглась одна двохярусна башта, решта замку була благополучно розібрана на будівельні матеріали. Та і якщо бути чесними то і сам замок був побудований не з дуже міцного матеріалу.

В 1648 році фортеця була захоплена козацькими військами, а потім 1672 р. розграбована турками. Якраз в цей час 1631-1744 рр. фортецею володів рід Вишневецьких.
До фортеці дуже і дуже погано добиратися, дороги погані, к замку під’їхати не можна, доїхали до річки, а далі йшли пішки. Сама фортеця знаходилась на острові, потім зробили дорогу і почали звозити туди сміття.

Церква Преображення Господнього — Спаса (1902 р.). Зберігається чудотворна ікона Розп’яття Христа-Спасителя, відома від 17 ст..

 

 


Переглянути Токи на карті більшого розміру

Сервіси, якими ми користуємося, коли плануємо подорож

Booking.com - Самый большой сервис поиска отелей. Скидки 10%  - 15%.

Hotline.Finance – Онлайн-сервіс страхування подорожей, зелена картка "green card", ОСАЦВ, КАСКО, страхування майна. Знижки до 25%. Наш досвід страхування.

Viator - Замовити екскурсії від місцевих гідів.

DiscoverCars – Сайт з високим рівнем відгуків клієнтів для порівняню прокату автомобілів. Наш досвід оренди авто.

Коментарі

Немає коментарів до цього матеріалу. Прокоментуйте або задайте питання першим

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*