Спільноти Travel Ukraine & World
Telegram Instagram Facebook Youtube Pinterest Twitter

Про нас

15.11.2011

Дякуємо, що завітали на сайт Мандрівка Україною та за вашу зацікавленість мандрами, історією та культурою України.
Давайте знайомитись, ми «Банда мандрівників» – Влад, Наталія та Софія. Ми сім’я, яка дуже любить мандрувати не тільки Україною, а і світом. Народилися в України, живемо в місті Київ та любимо нашу Батьківщину.

Як не дивно, але все почалося із закордонної поїздки до Великобританії. Місто Кантербері, де я проживав, та визначні пам’ятки графства Кент спонукали мене спланувати також поїздку до міста-мрії – так, звісно ж до Парижу)). Ці поїздки стали, насправді, поворотними у моєму житті та змінили сприйняття оточуючого світу.

Повернувшись додому, сповнений незабутніх вражень, я розпочав мою захоплюючу мандрівку Україною. Саме в екскурсійному автобусі КиївКам’янець-Подільський відбулося знайомство з моєю майбутньою дружиною. Згодом до нашої «Банди мандрівників» приєдналась Софія, яка вже у 10 місяців здійснила грандіозну мандрівку Закарпаттям. Так повелося, що всі мандри, як українські так і закордонні, ми завжди відвідуємо разом.

На нашому сайті ви побачите все те, що ми відвідали особисто, наші враження та досвід.
Для зручності вся інформація розділена за областями України, а ті в свою чергу за районами та населеними пунктами. Також є можливість вибору за тематикою: замки, палаци, дерев’яні храми, монастирі, природні об’єкти, музеї, діти. У розділі «Маршрути» представлені готові маршрути з корисною інформацією та коротким описом з посиланням на основний звіт. Також започаткована нова рубрика “Закордоном

Ми не продаємо екскурсії і не даємо порад стосовно вибору туристичних агенцій. Ми плануємо всі мандрівки самостійно. Ми за зону комфорту та продуктивність у мандрах.
На всі питання пов’язані з подорожами відповідаємо ТІЛЬКИ в коментарях до статей! Ми можемо підказати, направити, порадити, або, навіть, допомогти скласти маршрут.

Дорогі мандрівники наш сайт допоможе забронювати житло, купити квитки, страхування і замовити екскурсії, потрібно лише перейти за посиланнями. Ми пропонуємо скористатися тільки перевіреними сервісами, якими ми користуємось особисто!
Будемо вдячні за лайки та перепости у соціальних мережах та блогах. В кінці кожної сторінки є змога обрати будь який ресурс на Ваш смак.

 

З приводу співпраці писати сюди, E-mail: написати

Про нас пишуть:

  1. Інтерв’ю для Zruchno Travel – “Владислав Філь: “15 років мандрів Україною””

 


Сервіси, якими ми користуємося, коли плануємо подорож

Booking.com - Самый большой сервис поиска отелей. Скидки 10%  - 15%.

Hotline.Finance – Онлайн-сервіс страхування подорожей, зелена картка "green card", ОСАЦВ, КАСКО, страхування майна. Знижки до 25%. Наш досвід страхування.

Viator - Замовити екскурсії від місцевих гідів.

DiscoverCars – Сайт з високим рівнем відгуків клієнтів для порівняню прокату автомобілів. Наш досвід оренди авто.

Коментарі

Немає коментарів до цього матеріалу. Прокоментуйте або задайте питання першим

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*