Спільноти Travel Ukraine & World
Telegram Instagram Facebook Youtube Pinterest Twitter

Городня

06.01.2012 15

Городня – Городнянського району Чернігівської області, поселення часів Київської Русі. Засновано в середині 16 століття. 1654 року Городня у складі Лівобережної України приєднана до Росії. Тоді місто входило до Седнівьскої сотні Чернігівського полку, з 1705 – сотенне містечко.
Місцеві жителі брали активну участь у війні проти шведського короля Карла ХІІ. 29 червня 1709 року Російський імператор Петро I після розгрому шведської армії під Полтавою саме в Городні святкував свій день ангела й на відзнаку героїзму місцевих жителів подарував місту три чавунні гармати. У 1888 році гармати були встановлені на п’єдесталі і збереглися до наших днів.

Городня Городня

У 18 ст. у Городні було споруджено три церкви, жодна до нашого часу не вціліла. Тільки на малюнку ми можемо бачити велич і красу Троїцької церкви в який були розписи Г. Стеценка.
В 2008 році збудована нова Свято – Миколаївська церква

Городня Городня Городня

Довідка:
Городня знаходиться в зоні дії міжнародного транспортного коридору №9, визначеного Критською конвенцією в рамках Європейського Співтовариства (Хельсінкі – Санкт-Петербург – Київ (Москва) – Одеса (Кишинів) – Бухарест – Александрополіс). Через місто проходять залізниця Санкт – Петербург – Сімферополь та автомобільна дорога Чернігів – міжнародний пункт пропуску “Сеньківка”, далі – на Росію (Брянськ, Москву) та Білорусь.

 


Переглянути Городня на карті більшого розміру

Сервіси, якими ми користуємося, коли плануємо подорож

Booking.com - Самый большой сервис поиска отелей. Скидки 10%  - 15%.

Hotline.Finance – Онлайн-сервіс страхування подорожей, зелена картка "green card", ОСАЦВ, КАСКО, страхування майна. Знижки до 25%. Наш досвід страхування.

Viator - Замовити екскурсії від місцевих гідів.

DiscoverCars – Сайт з високим рівнем відгуків клієнтів для порівняню прокату автомобілів. Наш досвід оренди авто.

Коментарі

Немає коментарів до цього матеріалу. Прокоментуйте або задайте питання першим

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*