Спільноти Travel Ukraine & World
Telegram Instagram Facebook Youtube Pinterest Twitter

Експериментаніум

28.09.2020 44

Постійна експозиція Експериментаніум налічує більше 300 інтерактивних експонатів.

Експериментаніум – це навчально-розважальний центр для дітей та дорослих. Постійна експозиція Експериментаніум налічує більше 300 інтерактивних експонатів.

Експонати присвячені механіці, оптиці, електриці, магнетизму і акустиці. Окрім цього, є доволі великий анатомічний відділ, відділи «Таємниці води», «Новітні технології» та оновлена експозиція “Механіка да Вінчі”. Також що нам особисто сподобалось оптичні ілюзії, головоломки, лазерний і дзеркальний лабіринти.

Що дуже зручно кожен експонат супроводжує опис на український та англійський мові, який пояснює, як експонат працює і що демонструє. Це дає змогу гуляти Експериментаніумом самостійно. Але якщо щось незрозуміло, то вам можуть допомогли співробітники музею і провести екскурсію, окрім цього вони це влаштовують видовищні навчально-розважальні шоу.

Експериментаніум, разрахований більше на дитячу аудіторію, тому тут проводить тематичні шкільні екскурсії, де разом з учителями проводять інтегровані уроки з різних предметів, лабораторні роботи.
Окрім цього в Експериментаніумі організовує дитячі дні народження у формі захопливого квесту за оригінальним сценарієм.
Також є магазин де можно придбати набори для експериментів та творчості, настільні ігри, конструктори, пазли та енциклопедії для дітей різного віку. Та як що плануєте на весь день, то на теріторії Експериментаніума є кафе.

 

Експериментаніум знаходиться за адресою м. Київ, проспект Степана Бандери 6Д. (ст.м. “Почайна”) треба, доїхати до станції метро “Почайна” піднятися виходом до вулиці Вербової, та йти в бік зменшення нумерації будинків, повз книжковий ринок.
Час роботи: вт-пт: 12:00 – 19:00 сб-нд, свята: 10:00 – 20:00
Вартість: 185 – 250 грн. (на 2020 рік) в залежності від дня та віку, більш детально про ціни можна дізнатися тут.

 

Де зупинитись у Києві

При зменшенні карти, можна побачити більше пропозицій. Наведить курсор на прямокутник з ціною для того щоб побачити інформацію про помешкання, або натиснить щоб перейти на бронювання. Booking.com  

Де знаходиться


Сервіси, якими ми користуємося, коли плануємо подорож

Booking.com - Самый большой сервис поиска отелей. Скидки 10%  - 15%.

Hotline.Finance – Онлайн-сервіс страхування подорожей, зелена картка "green card", ОСАЦВ, КАСКО, страхування майна. Знижки до 25%. Наш досвід страхування.

Viator - Замовити екскурсії від місцевих гідів.

DiscoverCars – Сайт з високим рівнем відгуків клієнтів для порівняню прокату автомобілів. Наш досвід оренди авто.

Коментарі

Немає коментарів до цього матеріалу. Прокоментуйте або задайте питання першим

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*