Спільноти Travel Ukraine & World
Telegram Instagram Facebook Youtube Pinterest Twitter

Ковзанка Roshen

22.12.2020 368

Ковзанка Roshen Winter Village, чудове місце провести час с дитиною.

Ковзанка Roshen Winter Village, чудове місце провести час с дитиною.

Площа ковзанки становить 2 тис кв м., не супер величезна, але і не маленька, місця багато, навіть всім вистачає бортика, таким фігуристам як я )) На диво було дуже багато людей які пробують кататись, тому навіть як що ви не вмієте кататися, все одно варто відвідати, позитивні емоції гарантовані.

Начитавшись відгуків, вихідні було не варіант, всі скаржились на величезні черги, воно як би і не дивно. Тому було вирішено запланувати серед тижня і так щоб застати і світлу пору доби і темну. Зразу попереджаю навіть серед тижня надвечір багато людей і треба бути постояти в черзі. Черга електронна, треба брати талончик.

Вхід на територію ROSHEN Winter Village – безкоштовний
Вхід на ковзанку становить від 250 грн.. Докладно вартість дивитись на сайті тут. У вартість входить прокат ковзанів, вам не треба ні про що думати, заплатив, отримав ковзани, провів гарно час. 


Працює з 12.00 до 22.00 у будні та з 10.00 до 22.00 – у вихідні. На території є безкоштовний туалет, два бара, один безпосередньо біля ковзанки де можна купити напої, та в будівлі де видають ковзани, там можна замовити не тільки напої, а і вафлі з шоколадом. Була безкоштовна парковка для гостей ковзанки.

Також є час коли чистять каток, це займає 30 хв. Тому або треба бути до цього готовим, або розраховувати свій час так щоб на них не потрапляти, хоча це може бути перервою на каву, чай.

 

 

Де зупинитись

При зменшенні карти, можна побачити більше пропозицій. Наведить курсор на прямокутник з ціною для того щоб побачити інформацію про помешкання, або натиснить щоб перейти на бронювання. Booking.com  

Де знаходиться


Сервіси, якими ми користуємося, коли плануємо подорож

Booking.com - Самый большой сервис поиска отелей. Скидки 10%  - 15%.

Hotline.Finance – Онлайн-сервіс страхування подорожей, зелена картка "green card", ОСАЦВ, КАСКО, страхування майна. Знижки до 25%. Наш досвід страхування.

Viator - Замовити екскурсії від місцевих гідів.

DiscoverCars – Сайт з високим рівнем відгуків клієнтів для порівняню прокату автомобілів. Наш досвід оренди авто.

Коментарі

Немає коментарів до цього матеріалу. Прокоментуйте або задайте питання першим

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*