Спільноти Travel Ukraine & World
Telegram Instagram Facebook Youtube Pinterest Twitter

Державний “Музей науки” Малої академії наук України

12.10.2020 173 Коментарі

Перший державний “Музей науки” Малої академії наук України. Це перший державний музей, де можна торкатися будь яких експонатів.

Це перший державний музей, де можна торкатися будь яких експонатів.

Тут можна покататися на велосипеді з квадратними колесами, вирушити в космічну подорож в окремому залі, побачити та багато кілограмовий кристал, дізнатися, як побудований організм людини та «покрутити» інтерактивне тіло людини.

Та на вас чекає безліч відкриттів у таких зонах: зона «Дивна матерія», інтерактивна пісочниця, зона «Акустика», зона «Людина», інтерактивні столи, зона «Оптика», зона «Великі винаходи». Також можна побачити запуск блискавки з котушки Тесла, покерувати роборукою до можливості побачити власний голос і «пам’ять металів», потрапити всередину гігантської мушлі та в дзеркальний тунель із оптичною ілюзією.

Експозиція «Людина» – це простір, де ти дізнаєшся більше про принципи роботи людського організму.

Один із головних експонатів музею – велосипед на квадратних колесах. Велосипед розробили в Національному музеї математики в Нью-Йорку. Зараз такі велосипеди є лише в чотирьох містах світу: Києві, Нью-Йорку, Сінгапурі та Ріо-де-Жанейро.

А для прихільників Instagram фото, тут знайдеться чи мало цікавих місць. І не забуваємо підписуватись на наш Instagram канал.

Доволі цікава “алея” Українських вчених, інформативно та доступно для розуміння дитини.

Де знаходится:
Музей Науки знаходиться за адресою м. Київ, вул. Академіка Глушкова 1 (ВДНГ), павільон №23. Це станція метро «Виставковий центр».
Залишити власне авто можна на парковці біля центрального входу. Вартість (2020 рік) від 30 до 110 грн в залежності від часу.
Лайфхак: безкоштовно авто можна залишити на парковці ресторану Прага і пройтись просто по парку до музею.
Час роботи: вівторок – неділя 10:00 до 20:00.
Вартість (2020 рік): 100 грн., діти до 3 років безкоштовно. Квитки можна купити тільки онлайн, на сайт https://sciencemuseum.com.ua/ треба вибрати день і час.

Лайфхак: як що оплачувати карткою Visa то знижка 15% (виходить знижка 15 грн. з квитка) У кого немає платіжної картки Visa, то можна це швидко зробити, безкоштовно ! в Монобанк за посилання https://monobank.ua/r/jbUQDq та ще отримати 50 грн. на рахунок.

Де зупинитись у Києві

При зменшенні карти, можна побачити більше пропозицій. Наведить курсор на прямокутник з ціною для того щоб побачити інформацію про помешкання, або натиснить щоб перейти на бронювання. Booking.com  

Де знаходиться


Сервіси, якими ми користуємося, коли плануємо подорож

Booking.com - Самый большой сервис поиска отелей. Скидки 10%  - 15%.

Hotline.Finance – Онлайн-сервіс страхування подорожей, зелена картка "green card", ОСАЦВ, КАСКО, страхування майна. Знижки до 25%. Наш досвід страхування.

Viator - Замовити екскурсії від місцевих гідів.

DiscoverCars – Сайт з високим рівнем відгуків клієнтів для порівняню прокату автомобілів. Наш досвід оренди авто.

Коментарі
Ковзанка Roshen Winter Village | Travel Ukraine & World 22.12.2020 18:37 Відповіcти
[…] ще отримати 50 грн. Я вже писав про таку акцію від Visa в Музеї Науки, там теж є така […]

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*