Спільноти Travel Ukraine & World
Telegram Instagram Facebook Youtube Pinterest Twitter

Пирогово. Державний музей народної архітектури і побуту України

06.01.2012 38

Державний музей народної архітектури і побуту України є архітектурно – ландшафтний комплекс просто неба всіх історико – етнографічних районів України. Музей заснований в селищі Пирогові на околиці Києва в 1969 році. На площі більше 150 гектар розмістилися майже триста експонатів архітектури. Перших відвідувачів музей прийняв в 1976 році. Експонати, представлені в музеї знайомлять відвідувачів з архітектурою українських сіл, селянським побутом і народною творчістю українців.

Пирогово. Державний музей народної архітектури і побуту України

Увійшовши до воріт раджу побудувати свій маршрут с початку пройшовши прямо, а не наліво і далі дотримуватися цього, а не відразу бігти на млини які зліва. то побачите все по порядку. З разу потрапите до гончаря і зможете придбати у нього гончарні сувеніри. А найцікавіше що дітки можуть прийняти участь в створенні горщечків, гончар робить ручками дитини, видовище супер хочу я вам сказати, ніколи в житті не бачив як робляться вироби з глини і був під великим враженням. Також поряд можна придбати невеликі картини художника який малює сидячи поряд біля двору гончаря.

На території музею багато є ресторанчиків. Взагалі там немає проблем перекусити або добре пообідати. Є все, навіть бабуся продає огірочки солоні і всякі овочі для столу. Є велика галявина з стійлами, та хоча можна і на самій траві. Символом хліборобної України став горб з вітряними млинами. У музеї зібрана величезна колекція народного одягу, меблів, дерев’яного і глиняного посуду, чоловічого і жіночого одягу, одна з кращих колекцій народних музичних інструментів.
Хати і церкви різних областей і століть України, починаючи від глиняних халупок і закінчуючи цегляними і багатшими дворами.

Пирогово. Державний музей народної архітектури і побуту України

Дуже вам радив обов’язково з’їздити в цей музей під відкритим небом, дуже гарне місце.
Вартість вхідного квитка 15 гривень. Стоянка біля музею коштує 10 грн.


Сервіси, якими ми користуємося, коли плануємо подорож

Booking.com - Самый большой сервис поиска отелей. Скидки 10%  - 15%.

Hotline.Finance – Онлайн-сервіс страхування подорожей, зелена картка "green card", ОСАЦВ, КАСКО, страхування майна. Знижки до 25%. Наш досвід страхування.

Viator - Замовити екскурсії від місцевих гідів.

DiscoverCars – Сайт з високим рівнем відгуків клієнтів для порівняню прокату автомобілів. Наш досвід оренди авто.

Коментарі

Немає коментарів до цього матеріалу. Прокоментуйте або задайте питання першим

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*