Спільноти Travel Ukraine & World
Telegram Instagram Facebook Youtube Pinterest Twitter

Будівля ремісничого училища

31.01.2013 90

Досить дивний в архітектурному та функціональному плані будинок, розташований на вул. Бульварно-Кудрявська, 34. Побачити будівлю не так просто, оскільки вона закрита новобудовами над дорогою і лише невелика її частина проглядається через арку.

Будівля ремісничого училища. Київ, вул. Воровського № 34 Будівля ремісничого училища. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська № 34

На будинку встановлено табличку «Пам’ятка історії — Художнє училище — 1901–1902 рр.», але це досить сумнівний факт, тому що колишнє художнє училище, знаходиться на вул. Бульварно-Кудрявська, №2. Є версія, що це будівля колишнього ремісничого училища 1879 р. (про це свідчать і мешканці будинку), а табличку скоріш за все було переплутано.
Після революції будинок перетворили в гуртожиток,а з часом перебудували під комунальні квартири. Нині у цьому будинку знаходиться комунальні квартири та майстерні художників.

Будівля ремісничого училища. Київ, вул. Воровського № 34 Будівля ремісничого училища. Київ, вул. Воровського № 34

Будівля цікава тим, що в її зовнішньому вигляді геть відсутня будь-яка архітектурна логіка. У результаті численних перебудов маємо абсолютну відсутність симетрії, різну висоту прибудов, дерев’яні балкони, закладені і прорубані в різних місцях вікна різної форми та розміру, не менш загадкові сходи, двері, розташовані одночасно на двох сходових майданчиках, а щоб піднятися на 3-й поверх, доведеться пригнутися навіть людині невеликого зросту.

Будівля ремісничого училища. Київ, вул. Воровського № 34 Будівля ремісничого училища. Київ, вул. Воровського № 34

 

Будівля ремісничого училища. Київ, вул. Воровського № 34 Будівля ремісничого училища. Київ, вул. Воровського № 34

Сервіси, якими ми користуємося, коли плануємо подорож

Booking.com - Самый большой сервис поиска отелей. Скидки 10%  - 15%.

Hotline.Finance – Онлайн-сервіс страхування подорожей, зелена картка "green card", ОСАЦВ, КАСКО, страхування майна. Знижки до 25%. Наш досвід страхування.

Viator - Замовити екскурсії від місцевих гідів.

DiscoverCars – Сайт з високим рівнем відгуків клієнтів для порівняню прокату автомобілів. Наш досвід оренди авто.

Коментарі

Немає коментарів до цього матеріалу. Прокоментуйте або задайте питання першим

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*