Спільноти Travel Ukraine & World
Telegram Instagram Facebook Youtube Pinterest Twitter

Луб’янка

05.01.2012 68

Село Луб’янка знаходиться в Бородянському районі. Церкву побачили випадково, зрадівши, відразу вирішили подивитись і як що повезе розпитати та заглянути в середину. Але тільки-но я почав знімати, навіть ще не зайшовши на територію самої церкви, як вискочив якийсь батюшка і почався “цирк”. Не буду вдаватися в подробиці, але такого хамського, агресивно батюшки ми ще ніколи не бачили. Спочатку він хотів якийсь дозвіл, але після питання який йому потрібен, він відразу пойняв що не на тих нарвався і почав грубити. На наші питання що до церкви, відповів агресивно, що екскурсія платна і щоб взагалі забиралися в свій Київ. Як звати, сказати відмовився. На зауваження що до його поведінки побурчав і пішов у свою хату, яка розташована поруч біля церкви. Ми звісно зробили фото і поїхали далі, дуже здивовані і обурені даною поведінкою людини яка начебто несе слово Боже. Нажаль поки що не вдалося з’ясувати що за церква і якого вона року.

Сама церква дерев’яна, стоїть на кам’яному фундаменті. Купола як такого немає, лише щось посередині схоже на маленький куполок з хрестом, який явно виглядає безглуздо. Поруч стоїть щось, що нагадує дзвіницю.

 


Переглянути Луб’янка на карті більшого розміру

Сервіси, якими ми користуємося, коли плануємо подорож

Booking.com - Самый большой сервис поиска отелей. Скидки 10%  - 15%.

Hotline.Finance – Онлайн-сервіс страхування подорожей, зелена картка "green card", ОСАЦВ, КАСКО, страхування майна. Знижки до 25%. Наш досвід страхування.

Viator - Замовити екскурсії від місцевих гідів.

DiscoverCars – Сайт з високим рівнем відгуків клієнтів для порівняню прокату автомобілів. Наш досвід оренди авто.

Коментарі

Немає коментарів до цього матеріалу. Прокоментуйте або задайте питання першим

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*