Спільноти Travel Ukraine & World
Telegram Instagram Facebook Youtube Pinterest Twitter

Боярка

03.01.2012 11

Боярка – Києво-Святошинського району Київської області. Було знайдено поселення скіфських часів 7-8 ст. В 16 ст. на місті Боярки було оборонне городище – Будаївка. Багато хто знає, а вірніше не знає, що Боярка описана М. Островським в романі “Как закалялась сталь”. Тут побудований музей, який згодом перетворився на краєзнавчий.

Школа, 1913 р. Зараз загальноосвітня школа. Доволі цікава споруда червоного кольору з багатим декором та нагадує палац. Перед школою стоїть пам*ячник Павці Корчагіну головному герою твору Островського. А за самою школою збоку стоїть і сам бюст письменника-революціонера та музей.

Боярка Боярка

Мурована церква Архістратига Михаїла, 1901 рік, стоїть на місці старої дерев’яної церкви. Доречи другий поверг дзвіниця досі дерев’яний.

Боярка Боярка
Боярка

Також якщо проїхати за Краєзнавчим музеєм через пруди у лісництво, то можна побачити нову дерев’яну церкву Винесення Чесних Древ Хреста Господнього.

Боярка

 


Переглянути Боярка на карті більшого розміру

Сервіси, якими ми користуємося, коли плануємо подорож

Booking.com - Самый большой сервис поиска отелей. Скидки 10%  - 15%.

Hotline.Finance – Онлайн-сервіс страхування подорожей, зелена картка "green card", ОСАЦВ, КАСКО, страхування майна. Знижки до 25%. Наш досвід страхування.

Viator - Замовити екскурсії від місцевих гідів.

DiscoverCars – Сайт з високим рівнем відгуків клієнтів для порівняню прокату автомобілів. Наш досвід оренди авто.

Коментарі

Немає коментарів до цього матеріалу. Прокоментуйте або задайте питання першим

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*