Спільноти Travel Ukraine & World
Telegram Instagram Facebook Youtube Pinterest Twitter

Ясногородка

03.01.2012 5

Ясногородка – село Миронівського району Київської області. Найбільша в Україні страусина ферма розташована в одному з живописних куточків Київщини, всього в півгодини їзди від столиці.

Територія, тільки основного поля ферми, займає без малого два десятки гектарів, а під вирощування кормів відведено – шістдесят.
Маткове поголів’я страусів завезене в квітні 2001 року і вже через місяць – в червні з’явилися на світло перші київські страусята. Загальна кількість страусів, різного віку, що одночасно знаходяться на фермі перевищує сотню.

Обслуговує птахів десяток фахівців, які одночасно ведуть наукові і селекційні роботи. Страуси чудово адаптувалися до українського клімату і вітчизняних корм.

Ну і власне ми вже на фермі. Відразу пішли до страусів. Так само там є міні зоопарк сразлічнимі звірами, які теж був дуже прикольний подивитися, і прикольний.
Магазинчик сувенірний, де продають пір’їнки, всяку сувенірну продукцію, шкарлупу і цілі яйця. У ресторанчику є багато різних блюд зокрема страусині.

 


Переглянути Ясногородка на карті більшого розміру

Сервіси, якими ми користуємося, коли плануємо подорож

Booking.com - Самый большой сервис поиска отелей. Скидки 10%  - 15%.

Hotline.Finance – Онлайн-сервіс страхування подорожей, зелена картка "green card", ОСАЦВ, КАСКО, страхування майна. Знижки до 25%. Наш досвід страхування.

Viator - Замовити екскурсії від місцевих гідів.

DiscoverCars – Сайт з високим рівнем відгуків клієнтів для порівняню прокату автомобілів. Наш досвід оренди авто.

Коментарі

Немає коментарів до цього матеріалу. Прокоментуйте або задайте питання першим

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*