Спільноти Travel Ukraine & World
Telegram Instagram Facebook Youtube Pinterest Twitter

Борщів

31.01.2012 8

Борщів — місто, районний центр Тернопільської області. Розташоване на лівому березі річки Нічлава — притоки Дністра. Перша письмова згадка про Борщів датується 1456 р. На місці Борщева існувало давньоруське укріплення. З 1199 поселення належало Галицько-Волинському князівству. Після 14 століття належало литовським та польським господарям.
Назва міста, очевидно, походить від слова “борщівник” – трав’янистої рослини, молоде листя і стебла якої вживають у їжу. Це місто з давньою історією, яка сягає епохи палеоліту.

В 16 – перший половині 17 ст. містом володіли шляхтичі Дудинські, згодом Золотницький. 1672-1699 рр. Борщів перебував під владою Туреччини, 1772 році підпадає під владу Австрії.

– Народний Дім (1905-1908), зараз краєзнавчий музей.
– мурована церква Успіння Пресвятої Богородиці (1886 р.) знаходиться ікона Борщівської Божої матері у «чорній» вишиванці.
– Петропавлівська церква (2002 р.)
– церква святого Івана Хрестителя (1994 р.)

На початку 17 століття у Борщеві споруджено замок. Потім його перебудували на палац. У 1763 р. на території замку зведено костел. А від замку залишилися ще величезні пивниці і підземні ходи.

 

карта

Сервіси, якими ми користуємося, коли плануємо подорож

Booking.com - Самый большой сервис поиска отелей. Скидки 10%  - 15%.

Hotline.Finance – Онлайн-сервіс страхування подорожей, зелена картка "green card", ОСАЦВ, КАСКО, страхування майна. Знижки до 25%. Наш досвід страхування.

Viator - Замовити екскурсії від місцевих гідів.

DiscoverCars – Сайт з високим рівнем відгуків клієнтів для порівняню прокату автомобілів. Наш досвід оренди авто.

Коментарі

Немає коментарів до цього матеріалу. Прокоментуйте або задайте питання першим

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*