Спільноти Travel Ukraine & World
Telegram Instagram Facebook Youtube Pinterest Twitter

Скоморохи

02.02.2012 179 Коментарі

Скоморохи — село в Бучацькому районі Тернопільської області. Розташовані над р. Стрипа. У Скоморохах є пам’ятка природи місцевого значення — Скелі семи джерел.
Стрипа – ліва (подільська) притока Дністра. Довжина – 147 км. Яр Стрипи поступово переходить у крутояр, який нижче Бучача утворює каньйонні ділянки. Під стінами каньйону дикі і незаймані ліси. Багато водоспадів, найвиразніші з них поблизу с. Ліщанці, Русилів, Скоморохи. Особливо мальовничі водоспад “Дівочі сльози” поблизу турбази “Лісова” і Русилівський каскад.

Біля база відпочинку “Над Стрипою” де особисто я зупинявся сожна побачити дуже мальовничі каскади річки Стрипа.
Територія бази близько 4 гектари. Розміщені 2 двохповерхових і 2 одноповерхових будинки для відвідувачів. Рекомендую як для відпочінку, ціни ще не кусаються, але їжа мені не сподобалась “совок”, проте сауна дуже гарна і зразу поруч озеро доречі посередині його колиба.
Адреса: с. Скоморохи, тел. (03544) 3-10-92, (0352) 52-07-76

 


Переглянути Скоморохи на карті більшого розміру

Сервіси, якими ми користуємося, коли плануємо подорож

Booking.com - Самый большой сервис поиска отелей. Скидки 10%  - 15%.

Hotline.Finance – Онлайн-сервіс страхування подорожей, зелена картка "green card", ОСАЦВ, КАСКО, страхування майна. Знижки до 25%. Наш досвід страхування.

Viator - Замовити екскурсії від місцевих гідів.

DiscoverCars – Сайт з високим рівнем відгуків клієнтів для порівняню прокату автомобілів. Наш досвід оренди авто.

Коментарі
Avatar
Віктор 09.07.2012 17:07 Відповіcти
Прекрасні миті на "Лісовій" і "Над Стрипою"
Avatar
angelina 07.06.2012 13:55 Відповіcти
В Скоморохах дуже Красиво..Природа Супер)Водоспади,Червоні скелі,і ще багато різного..)Одним словом просто супер) P.S. Для тих то хоче їхати на відпочинок в скоморохи..)Нівякому разі не поселяйтесь в пана Андрія 6 будиночок в кінці..)Умови просто жахливі..Замість ліжок кушетки з якихось лікарень,матрац,подушка взагалі з якогось диспансеру,постіль як в поїзді наволочки на ковдру взаглі нема.Порохи витріпували 15 хв)Живеш як в ізоляторі за грататами)для нього головне гроші,ми приїхали нас ніхто не зустрів,взагалі не хотіли селити, при тому що ми дали 500 грн завдатку,то він вимагав оплатити решту)Йому пояснюють що треба поселити дітей і тоді відамо решту,а ле ж ні тре гроші)Лікаря нема.вечером хлопцеві стало погано нема до кого звернутись довелось йти впрошувати лікаря з турбази Лісової)Єдине що нас радувало це природа і хороша людина з охорони Іван Михайлович(дякуємо йому))

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*