Спільноти Travel Ukraine & World
Telegram Instagram Facebook Youtube Pinterest Twitter

Гнівань

16.01.2012 4

Гнівань вперше згадується в писемних джерелах у 1629 р.
Може Гнівань і зісталось простим селом як би не залізна дорога. Зараз мандрівника може зацікавити костьол св. Иосипа. Будівництво костьолу почалося у 1903 р.

При комуністичній владі з костьолу знімають дзвони і передають на потреби електротехнічної промисловості. Згодом приміщення було переобладнане і там розмістився гуртожиток пожежних курсів.

У 1940-50 роки Будівля занепадає, стоїть на половину без даху з вибитими віконними рамами. 1958 р. починаються роботи по спорудженню ремонтно – підшипникового заводу, в результаті чого будівля втратила вигляд архітектурного вигляду і було розчленовано на 4 поверхи.

1992 р. починають реставрувати костьол Місіонерами Облатами Непорочної Діви Марії. 1997 р. реконструкція костьолу єпископом Яном Ольшанським. 2006 р. костьолу виповнюється 100 років. Можна сказати що цьому костьолу дуже повезло на відміну від Домініканського монастиря у Тивреві який теж постраждав від радянської влади і яскравий приклад перебудов комуністами.

 


Просмотреть Гнівань на карте большего размера

Сервіси, якими ми користуємося, коли плануємо подорож

Booking.com - Самый большой сервис поиска отелей. Скидки 10%  - 15%.

Hotline.Finance – Онлайн-сервіс страхування подорожей, зелена картка "green card", ОСАЦВ, КАСКО, страхування майна. Знижки до 25%. Наш досвід страхування.

Viator - Замовити екскурсії від місцевих гідів.

DiscoverCars – Сайт з високим рівнем відгуків клієнтів для порівняню прокату автомобілів. Наш досвід оренди авто.

Коментарі

Немає коментарів до цього матеріалу. Прокоментуйте або задайте питання першим

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*