Спільноти Travel Ukraine & World
Telegram Instagram Facebook Youtube Pinterest Twitter

Ужгород, пл. Корятовича, вул. Цегольнянська

01.12.2011 87

Ужгород, пл. Корятовича, вул. Цегольнянська

пл. Корятовича

Одна з найдавніших площ міста, де щорічно збиралися ярмарки. Перша її назва – Галькова. Зараз площа наповнена численними магазинами, має ринок, автобусну станцію та залізничний вокзал.
На розі вулиць Духновича, Корзо та пл. Корятовича знаходиться колишній будинок легіонерів або цукерня Пурми (вул.Духновича, №2), а навпроти аптека (вул. Духновича, №1/пл. Корятовича, №8).

Ужгород. пл. Корятовича Ужгород. пл. Корятовича

Колишня чоловіча гімназія ім. Другетів в стилі італійського ренесансу, 1893-1895 рр., а нині хімічний факультет УжНУ (вул. Фединця, №53). Перед входом в 1994 р. відновлено бюст угорському поету Габору Дойко (1768-1796), який знаходився тут в 1909 – 1945 рр.

Ужгород. пл. Корятовича Ужгород. пл. Корятовича

Колишній готель та ресторан “Берчені” побудований в 1909 р., де збиралась місцева аристократія. Згодом тут був Слов’янський банк. (пл. Корятовича, №1/вул. Волошина)
Ужгород. пл. Корятовича

вул. Цегольнянська

Преображенська церква побудована в 1802 р. за проектом І.Фрідгоффера (вул. Цегольнянська,№2). В 1802-1949 рр. належала греко-католикам, а потім знаходилась у власності університету та була перебудована. В 1991 р. храм передано православним в обмін на Кафедральний Хресто-Воздвиженський собор на вул. Капітульній. На церковному подвір’ї знаходиться каплиця, де поховано видатного вченого і громадського діяча М. Лучкая.Booking.com


Сервіси, якими ми користуємося, коли плануємо подорож

Booking.com - Самый большой сервис поиска отелей. Скидки 10%  - 15%.

Hotline.Finance – Онлайн-сервіс страхування подорожей, зелена картка "green card", ОСАЦВ, КАСКО, страхування майна. Знижки до 25%. Наш досвід страхування.

Viator - Замовити екскурсії від місцевих гідів.

DiscoverCars – Сайт з високим рівнем відгуків клієнтів для порівняню прокату автомобілів. Наш досвід оренди авто.

Коментарі

Немає коментарів до цього матеріалу. Прокоментуйте або задайте питання першим

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*