Київ. Мости через річку Дніпро
Київськи мости через річку Дніпро.
Перший міст через Дніпро був споруджений в 1853 році, так званий Ланцюговий міст. Початок будівництва металевого залізничного моста був початий в 1870 році під керівництвом військового інженера А. Е. Струве – Дарницький міст на кесонній підставі. Другий залізничний міст, що іменується

Міст Патона
Подільським або Петровськім був споруджений в 1929 році. У районі нинішнього моста Патона існував також Наводніцкий міст понтонної конструкції, що дав назву вулицям Старонаводніцкой і Новонаводніцкой. Під час Великої Вітчизняної Війни всі мости через р. Дніпро були зруйновані. Після звільнення Києва (6.11.1943) були споруджені тимчасові дерев’яні мости.


Міст Метро
Відкритий 5 листопада 1965 року. Вдає із себе двох’ярусну конструкцію для руху потягів метро (верхній ярус) і автотранспорту (нижній ярус). Розташований поблизу місця розташування зруйнованого Ланцюгового моста. Є продовженням Броварського проспекту – частини траси Е95.
Південний міст
Будівництво моста було почате в 1983 році, а введення в експлуатацію відбулося лише на початку 90-х. Щонайдовший, широкий і високий мостовий перехід в Києві. Довжина 8км, ширина 40м. По мосту проходить тунель метро (Сирецко-Печерська лінія). Розташований на півдні міста (за що і отримав свою назву). Сполучає вул. Саперно-Слобідську, Столичне шосе, ст. метро Видубічи (правий берег) з проспектом Бажана (лівий берег, масиви Харківський, Позняки). Частина траси Е40.

Північний міст
відкритий в грудні 1976 року. Складається з трьох частин: вантового моста через Дніпро завдовжки 816м, моста через р. Десенка і шляхопроводу над Набережній Славутича (Оболонь) завдовжки 55м. Мав по три смуги для руху автотранспорту в кожному напрямі і одну реверсивну смуга. Починаючи з 24 грудня 2007 р., реверсивна смуга замінюється на відбійник із-за підвищеної аварійності на мосту.
Дарницький міст
Будувати розпочали у 1870 році. Під час ВОВ був зруйнований, а після звільнення Києва відновлений в 1949 році. Протяжність близько 1,5 км. Є основним залізничним мостом. За допомогою його здійснюється регулярне залізничне повідомлення в східному напрямі (Харків, Донецьк, Москва і ін.). Також через нього здійснюється транзитне повідомлення багатьох міжнародних потягів.
Парковий міст
Пішохідний міст через річку Дніпро, який з’єднує центральну частину Києва з парковою зоною та пляжами Труханового острова. Споруджений у 1956—1957 роках.
З 2015 року міст став частиною велосипедного маршруту «житловий масив Троєщина — Європейська площа», поєднавши єдиною велосипедною доріжкою спальний район міста з його центром.

Ви можете замовити екскурсію по Києву від місцевих гідів.
Де зупинитись
Для того щоб побачити більше пропозицій житла, рекомендуємо підлаштувати масштаб карти під ваш пристрій. Наведіть курсор на прямокутник з ціною для оримання інформації про помешкання, та натиснить щоб перейти на бронювання.
Booking.com
Немає коментарів до цього матеріалу. Прокоментуйте або задайте питання першим