Спільноти Travel Ukraine & World
Telegram Instagram Facebook Youtube Pinterest Twitter

Київ. Мости через річку Дніпро

27.05.2022 1092

Київськи мости через річку Дніпро.

Перший міст через Дніпро був споруджений в 1853 році, так званий Ланцюговий міст. Початок будівництва металевого залізничного моста був початий в 1870 році під керівництвом військового інженера А. Е. Струве – Дарницький міст на кесонній підставі. Другий залізничний міст, що іменується

Мости через р. Дніпро
 

Міст Патона
Подільським або Петровськім був споруджений в 1929 році. У районі нинішнього моста Патона існував також Наводніцкий міст понтонної конструкції, що дав назву вулицям Старонаводніцкой і Новонаводніцкой. Під час Великої Вітчизняної Війни всі мости через р. Дніпро були зруйновані. Після звільнення Києва (6.11.1943) були споруджені тимчасові дерев’яні мости.

міст ім.Патона
Введений в експлуатацію в 1953 р. Металевий, суцільнозварній, балочній конструкції, на кесоном підставі. Протяжність – 1543м, складається з 26-ти прольотів. Ширина проїжджої частини – 21м. Свою назву отримав на честь академіка Е. О. Патона. Є старим з нині чинних автотранспортних мостових переходів. По мосту була прокладена трамвайна колія, по якій здійснювався регулярний рух трамваїв між центром і лівобережними районами – Дарницею, Русанівкою і Воськресенськім масивом. До теперішнього часу демонтована і замінена додатковою автомобільною реверсной смугою руху для збільшення пропускної спроможності моста.

міст ім.Патона
 

Міст Метро
Відкритий 5 листопада 1965 року. Вдає із себе двох’ярусну конструкцію для руху потягів метро (верхній ярус) і автотранспорту (нижній ярус). Розташований поблизу місця розташування зруйнованого Ланцюгового моста. Є продовженням Броварського проспекту – частини траси Е95.

Південний міст

Будівництво моста було почате в 1983 році, а введення в експлуатацію відбулося лише на початку 90-х. Щонайдовший, широкий і високий мостовий перехід в Києві. Довжина 8км, ширина 40м. По мосту проходить тунель метро (Сирецко-Печерська лінія). Розташований на півдні міста (за що і отримав свою назву). Сполучає вул. Саперно-Слобідську, Столичне шосе, ст. метро Видубічи (правий берег) з проспектом Бажана (лівий берег, масиви Харківський, Позняки). Частина траси Е40.

Південний міст

Північний міст

відкритий в грудні 1976 року. Складається з трьох частин: вантового моста через Дніпро завдовжки 816м, моста через р. Десенка і шляхопроводу над Набережній Славутича (Оболонь) завдовжки 55м. Мав по три смуги для руху автотранспорту в кожному напрямі і одну реверсивну смуга. Починаючи з 24 грудня 2007 р., реверсивна смуга замінюється на відбійник із-за підвищеної аварійності на мосту.

Північний міст

Дарницький міст

Будувати розпочали у 1870 році. Під час ВОВ був зруйнований, а після звільнення Києва відновлений в 1949 році. Протяжність близько 1,5 км. Є основним залізничним мостом. За допомогою його здійснюється регулярне залізничне повідомлення в східному напрямі (Харків, Донецьк, Москва і ін.). Також через нього здійснюється транзитне повідомлення багатьох міжнародних потягів.

 

Парковий міст

Пішохідний міст через річку Дніпро, який з’єднує центральну частину Києва з парковою зоною та пляжами Труханового острова. Споруджений у 1956—1957 роках.
З  2015 року міст став частиною велосипедного маршруту «житловий масив Троєщина — Європейська площа», поєднавши єдиною велосипедною доріжкою спальний район міста з його центром.

Пішохідний міст

Ви можете замовити екскурсію по Києву від місцевих гідів.

Де зупинитись

Для того щоб побачити більше пропозицій житла, рекомендуємо підлаштувати масштаб карти під ваш пристрій. Наведіть курсор на прямокутник з ціною для оримання інформації про помешкання, та натиснить щоб перейти на бронювання.


Booking.com


Сервіси, якими ми користуємося, коли плануємо подорож

Booking.com - Самый большой сервис поиска отелей. Скидки 10%  - 15%.

Hotline.Finance – Онлайн-сервіс страхування подорожей, зелена картка "green card", ОСАЦВ, КАСКО, страхування майна. Знижки до 25%. Наш досвід страхування.

Viator - Замовити екскурсії від місцевих гідів.

DiscoverCars – Сайт з високим рівнем відгуків клієнтів для порівняню прокату автомобілів. Наш досвід оренди авто.

Коментарі

Немає коментарів до цього матеріалу. Прокоментуйте або задайте питання першим

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*